Wyniki finansowe PJP Makrum za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem, Piotrem Szczeblewskim
Obrazek użytkownika Czaty
23 maj 2022, 11:26

Wyniki finansowe PJP Makrum za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem, Piotrem Szczeblewskim

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. swoje korzenie ma w fabryce maszyn założonej w Bydgoszczy w 1868 roku. Jest notowana na GPW od 1999 roku. Aktualnie posiada spółki w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech, a jej produkty obecne są w prawie 40 krajach, na 4 kontynentach. W swojej działalności wyróżnia następujące linie produktowe: systemy przeładunkowe, maszyny krusząco-mielące, systemy parkingowe, wyposażenie magazynów oraz budownictwo przemysłowe.

Zgodnie z wynikami finansowymi za 2021 rok, spółka PJP Makrum wypracowała 312,1 mln zł skonsolidowanych przychodów. Grupa osiągnęła zysk z działalności operacyjnej na poziomie 2,3 mln zł oraz zysk brutto w wysokości 3,5 mln zł. W 2021 roku zysk netto ukształtował się na poziomie 1,9 mln zł. Już 20 maja poznamy wyniki finansowe spółki za I kwartał 2022 roku.

O wynikach finansowych PJP Makrum za I kwartał 2022 roku oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać podczas czatu inwestorskiego z prezesem zarządu, Piotrem Szczeblewskim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.