Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Road Studio – czat z prezesem zarządu, Maciejem Nowakiem
Obrazek użytkownika Czaty
20 lip 2022, 09:16

Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Road Studio – czat z prezesem zarządu, Maciejem Nowakiem

Road Studio to spółka działająca w branży gier, należąca do grupy Movie Games. Obecnie studio finalizuje prace nad swoim pierwszym projektem, Alaskan Truck Simulator. Premiera wersji pecetowej została ustalona na 7 grudnia 2022 roku. Spółka zamierza produkować gry o tematyce motoryzacyjno-survivalowej.

Alaskan Truck Simulator to najważniejszy projekt w portfolio Road Studio. Spółka udostępniła demo gry podczas czerwcowego Festiwalu Steam Next. Wersja demonstracyjna spotkała się z pozytywnym odbiorem graczy i została pobrana około 100 tys. razy. To najpopularniejsze demo w historii grupy Movie Games.

Road Studio pracuje również nad takimi produkcjami jak American Motorcycle Simulator. Pod koniec czerwca spółka pozyskała 2 mln zł w ramach drugiej emisji akcji serii E. Emisja w cenie 51 zł została objęta w całości przez prezesa Road Studio i głównego akcjonariusza, czyli Movie Games. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na przyspieszenie prac nad konsolową wersją gry oraz produkcję DLC.

O aktualnej sytuacji Road Studio oraz perspektywach dalszego rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Maciejem Nowakiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 lipca 2022 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 20 lipca 2022 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.