Wyniki finansowe Grupy KGHM za I półrocze 2022 roku – czat z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych, Andrzejem Kensbokiem
Obrazek użytkownika Czaty
19 sie 2022, 06:50

Wyniki finansowe Grupy KGHM za I półrocze 2022 roku – czat z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych, Andrzejem Kensbokiem

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy lider w wydobyciu i przetwórstwie cennych metali surowców naturalnych – miedzi oraz srebra. KGHM od wielu lat zajmuje wysoką pozycję w światowej czołówce największych producentów obu metali.

Na początku lipca spółka KGHM złożyła pierwszy w Polsce wniosek dotyczący wdrożenia małych reaktorów modułowych (SMR). Dokument trafił do Państwowej Agencji Atomistyki, a miedziowy gigant pracuje nad inwestycją wspólnie z amerykańską firmą NuScale. Obecnie trwają już prace nad uruchomieniem w kraju Testowego Centrum Sterowania. Będą się tam szkolić operatorzy i specjaliści od energii jądrowej. Pierwsze reaktory mają zostać uruchomione do 2029 roku.

O wynikach finansowych KGHM za I półrocze 2022 roku oraz aktualnej sytuacji na rynku surowców będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek, 19 sierpnia 2022 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Andrzej Kensbok.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 19 sierpnia 2022 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.