Debiut SpryoSoft na GPW. Dostawca usług programistycznych IT przenosi notowania z NewConnect
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
11 mar 2022, 09:30

Debiut SpryoSoft na GPW. Dostawca usług programistycznych IT przenosi notowania z NewConnect

Już w czwartek, 17 marca SpyroSoft przeniesie notowania z NewConnect na podstawowy parkiet GPW. Będzie to drugi debiut w tym roku na głównym rynku.

SpyroSoft jest dostawcą usług programistycznych IT. Działa na rynkach europejskich tworząc i dostarczając szyte na miarę rozwiązania informatyczne. Docelowymi klientami spółki są duże korporacje. SpyroSoft oferuje wykonanie kompleksowych prac programistycznych. Analizuje potrzeby klienta, a następnie tworzy oprogramowanie i wdraża je w struktury klienta w celu wsparcia jego działalności.


Zobacz także: Biznes w IT. Dlaczego outsourcing może szybko rosnąć i tworzyć dużą wartość – Konrad Weiske Spyrosoft - Podcast 21% rocznie jak inwestować

Debiut połączony z przeniesieniem notowań już w czwartek

Akcje SpyroSoft rozpoczną notowania na głównym rynku GPW w czwartek, 17 marca 2022 r. Spółka jest obecna na NewConnect od marca 2020 r. Od debiutu wartość akcji SpyroSoft wzrosła o ponad 200%.

SpyroSoft będzie notowany pod niezmienioną skróconą nazwą SPYROSOFT i tickerem SPR. Spółka będzie drugim debiutantem na GPW w tym roku.

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.