Red Carpet, właściciel Red Carpet TV, zadebiutuje na NewConnect za dwa tygodnie | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
19 wrz 2022, 19:35

Red Carpet, właściciel Red Carpet TV, zadebiutuje na NewConnect za dwa tygodnie

Akcje Red Carpet Media Group, spółki będącej właścicielem popkulturowej telewizji Red Carpet TV, zostaną dopuszczone do obrotu na początku października na rynku NewConnect. Będzie to już 11. debiut w tym roku na alternatywnym rynku GPW.

Zgodnie z uchwałą Giełdy Papierów Wartościowych w dniu 4 października 2022 r. dopuszczone do obrotu zostaną akcje serii A i B.

Red Carpet jest spółką z branży mediowej. Jej działalność skupia się na produkcji i rozpowszechnianiu programów telewizyjnych. Spółka jest właścicielem kanałów Red Carpet TV – telewizji o tematyce livestyle-owej i show biznes, oraz Red TOP TV. Red Carpet prowadzi też platformę VOD „RED GO”.

Debiut już na początku października

Pierwszy dzień notowań akcji Red Carpet został wyznaczony na 4 października 2022 r. Spółka zadebiutuje na NewConnect. Wejściu na rynek nie będzie towarzyszyć emisja akcji.

Red Carpet będzie notowany pod skróconą nazwą „REDCARPET” i tickerem „RCM”.

W tym roku będzie to już 11. debiut na alternatywnym rynku GPW.

Zobacz także: Debiuty, oferty publiczne, artykuły, analizy w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.