Dzień giełdowy w Grupie Kapitałowej IMMOBILE już w czerwcu
Obrazek użytkownika Wiadomości
17 maj 2022, 14:55

Dzień giełdowy w Grupie Kapitałowej IMMOBILE już w czerwcu

10 czerwca br. w Bydgoszczy odbędzie się dzień giełdowy w Grupie Kapitałowej IMMOBILE. Oprócz Walnego Zgromadzenia, podczas wydarzenia zaplanowano rozmowy z zarządem firmy oraz debatę z analitykami.

GK IMMOBILE powraca do stacjonarnej formuły dnia giełdowego w spółce, po zakończeniu pandemii. Na 10 czerwca zaplanowano obrady Walnego Zgromadzenia, sesję Q&A z zarządem firmy oraz debatę z analitykami, w której weźmie udział m.in. Rafał Irzyński ze Strefy Inwestorów. Dotychczas w Walnym Zgromadzeniu uczestniczyło stacjonarnie ponad 100 akcjonariuszy GK IMMOBILE.

„Z radością wracamy do formuły organizacji walnych zgromadzeń rozszerzonych o dodatkowe wydarzenia, które pomagają akcjonariuszom oraz osobom zainteresowanym Grupą Kapitałową IMMOBILE bliżej poznać nas i nasze spółki. Po części formalnej zapraszamy na dyskusje o najgorętszych branżach oraz kolację giełdową, która będzie świetną okazją do networkingu z przedsiębiorcami czy znanymi praktykami rynku kapitałowego. Rejestracja trwa do 25 maja – zapraszamy!” – mówi Rafał Jerzy, prezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE.

Aby wziąć udział w Dniu Giełdowym z Grupą Kapitałową IMMOBILE wystarczy zarejestrować minimum jedną akcję na walne zgromadzenie spółki. Rejestracja możliwa jest do 25 maja, za pośrednictwem biura maklerskiego. Dla osób zarejestrowanych na WZA całe wydarzenie jest bezpłatne.

Dzień giełdowy w GK IMMOBILE

Powraca stacjonarny dzień giełdowy w GK IMMOBILE. W 2007 roku firma zaczęła być notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kolejnym ważnym wydarzeniem było połączenie MAKRUM ze spółką Immobile Sp. z o.o., oraz przekształcenie w Grupę Kapitałową IMMOBILE. W skład grupy wchodzą obecnie spółki działające w przemyśle, hotelarstwie, i developingu m.in. Atrem, Focus Hotels oraz Projprzem Makrum. W kwietniu 2021 roku GK IMMOBILE nabyło 90% udziałów w firmie Dlako. Dzięki temu stało się właścicielem 100% akcji w spółce PBH, do której należy marka odzieżowa Quiosque. Jest to marka przeznaczona dla kobiet, która na polskim rynku obecna jest od ponad 30 lat.

Na 10 czerwca zaplanowano dzień giełdowy GK IMMOBILE połączony nie tylko z obradami Walnego Zgromadzenia, ale również sesją pytań i odpowiedzi z zarządem firmy. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy przewidziano również dyskusję z ekspertami poszczególnych spółek zależnych GK IMMOBILE oraz debatę z ekspertami. Wśród nich pojawią się m.in. Rafał Irzyński ze Strefy Inwestorów czy też Tomasz Jaroszek, twórca Doradca.tv.

Aby wziąć udział w Walnym Zgromadzeniu GK IMMOBILE wystarczy zarejestrować minimum jedną akcję na walne zgromadzenie spółki. Rejestracji należy dokonać maksymalnie do 25 maja br. Dla osób zarejestrowanych na WZA całe wydarzenie jest bezpłatne.

Więcej informacji na temat wydarzenia można przeczytać TUTAJ.

Harmonogram wydarzenia

  • 14:30 - Otwarcie rejestracji na WZA
  • 15:00-16:30 - Obrady Walnego Zgromadzenia
  • 16:30-16:50 - Sesja Q&A z zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE
  • 17:00-18:50 - Pytania do praktyków: energetyka, hotelarstwo, retail, deweloping, budownictwo, przemysł
  • 18:00-18:50 - Debata: „W jaki sposób możemy rozwijać rynek kapitałowy?”: Tomasz Jaroszek, Rafał Irzyński, Paweł Malik
  • 19:10 – Kolacja giełdowa, networking

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.