Przedstawienie działalności one2tribe oraz omówienie wyników za II kw. 2022 r. [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
17 sie 2022, 10:33

Przedstawienie działalności one2tribe oraz omówienie wyników za II kw. 2022 r. [Webinar z zarządem spółki]

Spółka one2tribe oferuje platformę do zarządzania wydajnością i motywowania pracowników o nazwie Tribeware. Z rozwiązania korzysta ponad 80 tys. użytkowników na siedmiu rynkach (Polska i kraje arabskie). Są to głównie firmy z branż sprzedaży detalicznej (retail), farmacji i finansowej.

System i podejście one2tribe opiera się o innowacyjne algorytmy stworzone na przestrzeni ostatnich 10 lat (wcześniej jako one2tribe Sp. z o.o.). Rozwiązania firmy były wyróżniane w międzynarodowych konkursach między innymi IBM Watson AI XPRIZE, Vivatech Challenge. Firma prowadzi także badania w obszarze psychologii i ekonomii behawioralnej.

W środę 17 sierpnia 2022 r. o godzinie 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu one2tribe, Radosławem Sosnowskim oraz wiceprezesem zarządu, Wojciechem Ozimkiem. Podczas spotkania zostaną przedstawione kluczowe cele działalności spółki oraz omówione wyniki finansowe za II kwartał br. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę 17 sierpnia 2022 r. o godzinie 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.