Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202432.321.661460
mWIG406140.951.0127121
sWIG8024125.780.2539392
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
MLSYSTEM$MLS44.450010.02
MCI$MCI28.50007.55
ELEKTROTI$ELT22.75007.31
KREDYTIN$KRI19.10007.30
TRAKCJA$TRK2.53007.20
DEVELIA$DVL5.96006.81
CIGAMES$CIG1.66005.73
PURE$PUR8.10004.92
NEWAG$NWG22.80004.59
KOMPUTRON$KOM4.90504.36
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
PASSUS$PAS28.40-10.97
MOSTALPLC$MSP15.3000-10.26
TATRY$TMR119.0000-6.30
ATLANTIS$ATS2.43-5.81
URTESTE$URT99.00-5.71
SELENAFM$SEL32.6000-5.51
REMAK$RMK14.8000-5.43
MOLECURE$MOC15.0400-4.57
WIKANA$WIK6.5500-4.38
IMCOMPANY$IMC9.0000-4.26

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.