Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201888.59-1.205141
mWIG404282.95-1.3810282
sWIG8019227.12-0.3028439
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
LUBAWA$LBW2.640010.00
ZAMET$ZMT1.17008.33
JWWINVEST$JWW1.97007.65
PROTEKTOR$PRT2.45007.46
COGNOR$COG6.99006.88
PRIMETECH$PTH1.12006.67
ALTA$AAT1.71006.21
STAPORKOW$ZUK4.16005.85
PULAWY$ZAP91.80005.52
NEWAG$NWG19.30005.46
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
KGL$KGL10.0000-6.10
CAPITAL$CPA1.0900-6.03
MABION$MAB22.9200-5.29
TSGAMES$TEN127.0000-5.22
POLTREG$PTG52.00-5.11
DADELO$DAD11.2000-5.08
PROCHEM$PRM31.2000-4.88
TARCZYNSKI$TAR39.2000-4.85
OTMUCHOW$OTM3.2400-4.71
TOWERINVT$TOW10.0000-4.31

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.