Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202213.820.891370
mWIG405411.731.5523161
sWIG8020294.520.5542299
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
SESCOM$SES63.500012.39
ATREM$ATR2.04008.51
IMPERIO$IMP2.45008.41
ESOTIQ$EAH68.80007.84
PCFGROUP$PCF49.16007.81
TOWERINVT$TOW12.90007.50
PROVIDENT$IPF7.30007.35
RADPOL$RDL3.20006.31
IMMOBILE$GKI2.78006.11
MANGATA$MGT74.00005.71
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
EMCINSMED$EMC10.9000-6.03
ZREMB$ZRE1.3850-5.78
POLTREG-PDA$PTGA57.52-5.70
QUANTUM$QNT37.6000-5.53
ENTER$ENT29.6000-5.43
SOLAR$SOL4.5400-5.42
DROZAPOL$DPL5.7000-5.00
KCI$KCI1.2400-4.98
LARQ$LRQ1.7600-4.86
SUNEX$SNX3.5800-4.79

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.