DAJAMI rozpoczyna crowdinvesting | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 cze 2022, 15:34

DAJAMI rozpoczyna crowdinvesting

Spółka DAJAMI, największa w Polsce sieć montażystów klimatyzacji oraz właściciel specjalistycznych sklepów internetowych z klimatyzatorami (Aero7), oczyszczaczami powietrza (LoveAir) i pompami ciepła (Home7) rozpoczyna kampanię crowdinvestingu. Dziś startuje pierwszy etap zapisów, a otwarte zapisy na platformie Beesfund zostaną uruchomione w połowie lipca. W ramach kampanii spółka chce pozyskać 4 mln zł na przyspieszenie rozwoju w obszarze klimatyzacji i pomp ciepła oraz zagraniczną ekspansję w segmencie oczyszczaczy powietrza.

DAJAMI to wiodący na polskim rynku e-commerce koncept sklepów specjalistycznych w obszarze oczyszczaczy powietrza i klimatyzatorów. Spółka zbudowała również największą w Polsce i obecną we wszystkich województwach sieć instalatorów klimatyzacji. Marki DAJAMI należą do najbardziej rozpoznawalnych w swojej kategorii, cały czas zwiększając zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. W ubiegłym roku przez sklep Aero7 zostało zamówionych 3-krotnie więcej montaży klimatyzacji niż w 2020 r.

- Sukces na rynku oczyszczaczy powietrza, na którym jesteśmy jednym z liderów z około 15 proc. udziałem, chcemy powtórzyć na dużo większym rynku klimatyzatorów. Już teraz możemy pochwalić się sukcesami i dynamicznym wzrostem sprzedaży. Wyróżniamy się unikalnym podejściem do klientów, stawiamy na kompleksową ofertę, nie tylko w zakresie dostępnych urządzeń, ale przede wszystkim poprzez pełne zaadresowanie potrzeb osób szukających urządzeń do klimatyzacji. Mało kto chce montować je samodzielnie, a my mamy najszerszą sieć serwisantów i instalatorów. – komentuje Dariusz Ożóg, prezes Zarządu i założyciel DAJAMI.

Dotychczas w trakcie pre-kampanii zainteresowanie inwestycją potwierdziło ponad 150 inwestorów, a deklarowana przez nich kwota inwestycji to ponad 1,3 mln zł. Szczegóły dotyczące spółki, emisji akcji oraz możliwości zapisu na listę zainteresowanych inwestorów prezentowane są na platformie crowdfundingu udziałowego Beesfund.

- Środki pozyskane od inwestorów w ramach kampanii crowdinvestingu pozwolą nam przyśpieszyć rozwój działalności. Posiadamy innowacyjny koncept, doświadczenie rynkowe i dobrze działający model biznesowy, czego dowodem są chociażby wyniki z poprzednich lat. Wierzę, że to w połączeniu z dotychczas zbudowaną pozycją na rynku i odpowiednim timingiem, pozwoli nam osiągnąć spektakularny sukces. – dodaje Dariusz Ożóg.

W 2021 r. DAJAMI osiągnęło około 20,6 mln zł przychodu. Środki finansowe pozyskane z kampanii crowdinvestingu zostaną przeznaczone na dalszy rozwój spółki w obszarze klimatyzacji i pomp ciepła oraz zagraniczną ekspansję w segmencie oczyszczaczy powietrza.

O DAJAMI:

DAJAMI to największa w Polsce sieć dystrybutorów i instalatorów klimatyzacji. To jednocześnie właściciel specjalistycznych sklepów internetowych z klimatyzatorami (Aero7), oczyszczaczami powietrza (LoveAir i LifePlanet), pompami ciepła (Home7) oraz asortymentem dla miłośników kawy (LoveCoffee), wyróżniających się dużym ruchem oraz rozpoznawalnością wśród klientów. Spółka rozpoczęła działalność w 2017 r. pod szyldem „LoveAir”, która jest obecnie wiodącą marką na rynku oczyszczaczy powietrza, a następnie uruchomiła markę „Aero7”, skupiającą na rozdrobnionym rynku klimatyzacji największą w Polsce sieć dystrybutorów i monterów. DAJAMI szybko uzyskało pozycję jednego z liderów rynku klimatyzacji, jednocześnie rozwijając się w kolejnych segmentach, m.in. pomp ciepła, nawilżaczy powietrza i odkurzaczy pionowych oraz automatycznych. Spółka ma podpisane liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami AGD oraz RTV, m.in. z Philips, Dyson i Panasonic.

Źródło: Spółka

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości