Wideokomentarz GPW: Podsumowanie programu „Go4 Poland – wybierz Polskę” | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 wrz 2022, 12:33

Wideokomentarz GPW: Podsumowanie programu „Go4 Poland – wybierz Polskę”

Fundacja GPW zakończyła VII edycję programu „Go4Poland – wybierz Polskę”.

W III edycji Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland uczestniczyło 25 studentów z 19 uczelni zagranicznych.

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem intensywnych działań promujących edukację finansową. Fundacja GPW zakończyła niedawno siódmą już edycję programu „Go4Poland – wybierz Polskę” oraz trzecią edycję Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland, w której uczestniczyło 25 studentów z 19 uczelni zagranicznych.

- Celem Letniej Szkoły Giełdowej jest przybliżenie polskiego rynku pracy, ale także umożliwienie studentom kontaktu z topowymi polskimi managerami, firmami, spółkami, z naszymi partnerami, którzy licznie nam pomagają w organizacji Programu. W trakcie Szkoły odbywają się warsztaty, spotkania, rozwiązywane są case studies – podkreśla Piotr Krygiel, prezes Zarządu Fundacji GPW.

W przyszły poniedziałek, 3 października, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Fundacja GPW, wspólnie z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego i KDPW CCP zorganizują pierwszą, polską edycję „Ring The Bell for Financial Literacy”. Wydarzenie to zainauguruje tegoroczną edycję Światowego Tygodnia Inwestora - World Investor Week. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w Sali Notowań GPW mowa będzie m.in. o ofercie edukacyjnej i inwestycyjnej polskiego rynku kapitałowego. Chętnych zapraszamy do śledzenia transmisji na kanale YouTube Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

„Wideokomentarze GPW” zamieszczane są na oficjalnym koncie Giełdy na portalu YouTube GPW.

Grupa Kapitałowa GPW (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne, m.in. WIBID i WIBOR. W 2018 r. Agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej.

Źródło: Spółka, #GPW

Zobacz także: GPW SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości