Przejdź do treści
O czym warto wiedzieć zanim zaczniemy inwestować zagranicą
Kategoria::
Kategoria

Webinar Specjalny: O czym warto wiedzieć zanim zaczniemy inwestować zagranicą?

Sytuacja rynkowa na GPW nie sprzyja inwestowaniu. Warto więc wykorzystać ten okres do zgłębienia informacji na temat możliwości dywersyfikacji geograficznej swojego portfela. Jednym z ważniejszych kroków zanim rozpoczniemy ten proces jest wybór odpowiedniego dla nas rachunku inwestycyjnego.

O tym na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania zagranicznego rachunku inwestycyjnego opowie nam już w najbliższy poniedziałek, 5 września 2022 o godzinie 19.00 gość specjalny - Marcin Ciechoński z Saxo Bank.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Bezpieczeństwo, koszty, możliwości i wygoda

Nie ma jednego, idealnego rozwiązania inwestycyjnego dla wszystkich. Kwestię wyboru odpowiedniego rachunku inwestycyjnego dla nas można sprowadzić do czterech kwestii:

  • Bezpieczeństwa – co jest ważne w dywersyfikacji geograficznej
  • Kosztów – opłaty i prowizje, na które szczególnie warto zwrócić uwagę
  • Możliwości – dostępne instrumenty finansowe
  • Wygody – platforma i inne narzędzia do inwestowania

W każdym z tych aspektów pojawiają się niuanse, które mogą zdecydować o tym czy dany rachunek jest odpowiedni dla nas czy też nie. O tych kwestiach oraz o tym, na co jeszcze warto zwrócić uwagę, zanim podejmiemy decyzję o rozpoczęciu inwestowania porozmawiamy w trakcie poniedziałkowego spotkania.

Zainteresowane osoby będą mogły również bliżej poznać szczegóły nowej oferty Saxo Banku. Będzie też możliwość wygrania książek na temat giełdy i inwestowania.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Specjalna oferta z okazji startu serwisu Strefa Global Market

Z okazji startu serwisu Strefa Global Market, Saxo Bank przygotował specjalną ofertę dla naszych czytelników. Przy okazji zakładania konta można otrzymać dodatkowe 300 Euro na prowizje do wykorzystania przez 3 miesiące. Oferta obowiązuje tylko do 9 września i można z niej skorzystać otwierając konto z naszego linku partnerskiego.

Załóż rachunek w Saxo Banku i odbierz 300 EUR na prowizje

Saxo Bank to duński bank inwestycyjny, który z początkiem września wprowadza znaczące zmiany w swojej ofercie. Od 6 września obniża prowizje od transakcji ,likwiduje dla klientów w Polsce opłatę za przechowywanie (custody fee) i udostępnia atrakcyjne oprocentowanie wolnych środków na rachunku inwestycyjnym. Saxo Bank również stawia na inwestorów, dlatego z okazji startu serwisu Strefa Global Market proponuje naszym czytelnikom dodatkowy bonus w postaci kwoty 300 Euro na prowizje, do wykorzystania przez 3 miesiące w transakcjach na rynku kasowym. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy zdecydują się otworzyć rachunek z naszego linku partnerskiego do 9 września 2022 r.

Obecnie Saxo Bank pozwala inwestować w ponad 60 000 produktów finansowych z całego świata, takich jak akcje, fundusze, ETF-y, obligacje i produkty z dźwignią, ale umożliwia też trzymanie gotówki na bezpłatnych subrachunkach walutowych. W przypadku większych kwot, które czekają na zainwestowanie, obowiązuje natomiast atrakcyjne oprocentowanie, co pozwala dodatkowo zarabiać na różnicach w poziomie stóp w różnych krajach. Dzięki ofercie skierowanej do czytelników Strefy Global Marker mamy dodatkowo możliwość zbudowania portfolio swoich zagranicznych akcji, funduszy i innych instrumentów finansowych za darmo, nie płacąc żadnych prowizji. Liczy się czas założenia rachunku – trzeba to zrobić do 9 września 2022 r. Załóż rachunek w Saxo Banku i odbierz 300 EUR na prowizje.

Więcej na temat oferty pod adresem: https://strefainwestorow.pl/artykuly/produkty-uslugi/20220829/rachunek-inwestycyjny-saxo-bank

Ważna informacja

Materiał zawiera link reklamowy Saxo Banku. Założenie rachunku za jego pośrednictwem pozwala uzyskać dodatkowe 300 EUR na prowizje (oferta obowiązuje do 9 września 2022 r.). Strefa Global Market uzyskuje wynagrodzenie z tego tytułu.

udostępnij:
0