W co i jak inwestować w czerwcu 2019 - analiza dolar, akcje, giełda, euro, frank szwajcarski
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 cze 2019, 06:30

Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w czerwcu 2019?

Sell in may and go away! Niestety, po raz kolejny to giełdowe porzekadło sprawdziło się w praktyce. Zarówno giełdy zagraniczne, jak i polski rynek mocno stracił na wartości w ubiegłym miesiącu, a rynkowe nastroje znów uległy pogorszeniu. Czy warto zatem inwestować w czerwcu i liczyć na okazję do odreagowania? W co inwestować i na jakie sektory stawiać? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na polskiej i światowych giełdach oraz zastanawiamy się nad tym, jak i w co inwestować w czerwcu 2019 r.

Kluczem do odpowiedzi na pytanie w którym kierunku podąży polska giełda jest jak zawsze kurs dolara. Wbrew pozorom amerykańska waluta nie zyskała mocno na wartości w minionym roku - pomimo, że indeksy na GPW spadały. Na rynku giełdowym podobnie jak w piłce nożnej niewykorzystane okazje lubią się mścić. Zapraszamy do analizy wideo w co i jak inwestować na giełdzie w czerwcu 2019?
 

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe".


W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ100, niemieckiego #DAX, węgierskiego #BUX, rosyjskiego #RTS oraz rynku polskiego #WIG, #WIG20, #WIGbanki, #WIGenergia, #sWIG80, #WIGgames i waluty #USDPLN oraz #CHFPLN.

Zobacz także: Nowa analiza wideo: W co i jak inwestować na giełdzie w maju 2019?

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.