Giełda jest tania i czas zacząć rozglądać się za akcjami - wideo
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
13 wrz 2022, 11:43

6 powodów, że giełda znajduje się w ostatniej fazie spadków i czas zacząć rozglądać się za akcjami – WIDEO

Polska giełda jest tania, bo pod względem wskaźnikowym indeks największych spółek jest najtańszy od dołka bessy z 2009 roku. Potencjał spadkowy giełdy się wyczerpuje i czas zacząć rozglądać się za akcjami.

Istnieje co najmniej 6 powodów, dlaczego polskie akcje są na tyle tanie, że dalszy potencjał spadkowy naszej giełdy powoli się wyczerpuje. Przemawia za tym między innymi statystyka rynku, kurs dolara, wyceny wskaźnikowe i zachowanie małych spółek. Więcej na ten temat mówimy w najnowszej analizie wideo.

Zobacz także: Skarb Państwa oczekuje wyższych dywidend w 2023. Sprawdzamy, które spółki notowane na GPW mogą podzielić się zyskiem

W ramach analizy omawiamy notowania dolara, indeks najszerszy GPW, indeks największych spółek na GPW, indeks małych spółek GPW, notowania WIG.Games i wyceny wskaźnikowe indeksu WIG20.

Nabór do Strefy Inwestorów

Wystartował nabór do Strefy Inwestorów. Będzie on trwać do czwartku, 22 września 2022 r. do godz. 23:59. To jedyny moment, w którym można dołączyć do grona członków Strefy Inwestorów. Sprawdź szczegóły i dołącz teraz.

Nabór do Strefy Inwestorów 2022

Zobacz także: Inwestowanie w wartość wymaga przemyślanej arogancji – tłumaczy Vitaliy Katsenelson

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.