Aktualizacja strategii rozwoju Gaming Factory [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
30 lis 2022, 15:01

Aktualizacja strategii rozwoju Gaming Factory [Webinar z prezesem zarządu]

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole notowany na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka produkuje i wydaje gry o zróżnicowanej tematyce, w tym: symulatory, gry przygodowe, gry akcji, tycoon. Na przestrzeni ostatnich miesięcy Gaming Factory poinformowało o wejściu w nowe segmenty gier VR oraz NFT. W trakcie webinaru spółka przedstawi aktualizację strategii rozwoju obszarów swojej działalności oraz plany wydawnicze na kolejne 2 lata.

Podstawowym obszarem działalności Gaming Factory jest wydawnictwo dla niezależnych studiów gamingowych. Aktualnie spółka rozwija także swoje studio produkcyjne, które pracuje nad pierwszym tytułem. Dodatkowo Gaming Factory intensywnie szuka nowych obszarów działalności, takich jak gry VR, a ostatnio gry NFT – w obu przypadkach spółka zapowiedziała zaawansowane prace wraz z partnerami nad pierwszą produkcją.

We wrześniu spółka wydała grę Electrician Simulator, która w nieco ponad tydzień od premiery zwróciła koszty produkcji oraz marketingu. Dzięki sukcesowi gry, Gaming Factory jako wydawca tytułu zapowiedział już dalszą rozbudowę gry.

W czwartek, 1 grudnia 2022 roku o godz. 18:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Gaming Factory, Mateuszem Adamkiewiczem. Podczas spotkania zostanie omówiona aktualizacja strategii rozwoju, przedstawione zostaną plany wydawnicze i produkcyjne spółki oraz rozbudowa aktualnych obszarów działalności.

Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 1 grudnia 2022 roku o godz. 18:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.