Plany rozwoju PolTREG w 2024 roku [Webinar z przedstawicielami spółki] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
07 mar 2024, 11:10

Plany rozwoju PolTREG w 2024 roku [Webinar z przedstawicielami spółki]

PolTREG to biotechnologiczna spółka zajmująca się terapiami komórkowymi stosowanymi w leczeniu chorób autoimmunologicznych. Spółka jest również liderem na rynku światowym w obszarze terapii komórkowych opierających się na poliklonalnych komórkach TREGS i przeprowadziła pierwsze na świecie podanie preparatu TREG u człowieka. PolTREG rozwija też limfocyty TREG z receptorem CAR, TCR oraz oligoklonalne TREG specyficzne tkankowo.

W lutym do PolTREG dołączył Amerykanin Dan Shelly, który uczestniczył w kilkudziesięciu transakcjach biotechnologicznych. W gdańskiej spółce będzie odpowiadał za pozycjonowanie PolTREG na rynku, rozwój pipeline w szczególności terapii komórkowych nowej generacji oraz prowadzenie rozmów i pozyskiwanie partnerów strategicznych.

W grudniu spółka zakończyła budowę nowoczesnego zakładu do produkcji terapii komórkowych. PolTREG dysponuje 2100 mkw. powierzchni wytwórczej i 15 liniami produkcyjnymi, o maksymalnej przepustowości ok. 1,5 tys. preparatów rocznie, co znacząco zwiększyło jej moce produkcyjne. Obecnie trwa certyfikacja zakładu. Po jej zakończeniu PolTREG będzie mógł rozpocząć kolejne fazy prowadzonych badań klinicznych.

W czwartek, 7 marca 2024 roku o godzinie 14:00 odbędzie się webinar, w którym udział wezmą przedstawiciele spółki:

  • Prof. Piotr Trzonkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu,
  • Mariusz Jabłoński, Członek Zarządu PolTREG,
  • Dan Shelly, Chief Business Development Officer.

Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki w 2024 roku. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas wydarzenia.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 7 marca 2024 roku o godzinie 14:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.