Wyniki CI Games za 2023 rok [Webinar z prezesem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
17 kwi 2024, 06:24

Wyniki CI Games za 2023 rok [Webinar z prezesem spółki]

CI Games to notowana na giełdzie spółka z branży gier wideo, która od prawie dwudziestu lat tworzy tytuły rozpoznawane na całym świecie, tj.: seria Sniper Ghost Warrior, czy gra Lords of the Fallen.

Po październikowej premierze Lords of The Fallen CI Games zapowiedziała nowe projekty. W 2025 roku, w wersjach na PC oraz najnowsze konsole, zadebiutować ma Project Survive, rok później gra o kodowej nazwie – Project 3.

Spółka rozważa finansowanie jednej z produkcji przez wydawcę, pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowanie długiem.

W czwartek, 18 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami CI Games - prezesem zarządu, Markiem Tymińskim oraz dyrektor finansową, Katarzyną Sermanowicz-Gizą. Na spotkaniu zostaną omówione wyniki finansowe spółki za 2023 rok. Po prezentacji zaplanowano sesję pytań i odpowiedzi. Webinar zostanie przeprowadzony w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 18 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.