Jak inwestować w złoto? Dlaczego warto i jak kupować złoto, nie wydając jednorazowo większej kwoty [Webinar - Michał Tekliński, Goldsaver]
Obrazek użytkownika Webinary
28 cze 2023, 22:15

O inwestycjach w złoto [Webinar z ekspertem rynku złota] - Michałem Teklińskim

Złoto zyskuje na popularności w obliczu wysokiej inflacji, tracącego na wartości dolara oraz spadku zainteresowania kryptowalutami. Inwestorzy chętnie decydują się na tę formę zabezpieczenia kapitału, a firma Goldenmark uruchomiła sklep Goldsaver.pl, w którym w łatwy i szybki sposób można kupić złoto „po kawałku”.

Możliwości lokowania kapitału w złocie jest kilka, a w przypadku wyboru fizycznej formy, są dwie: sztabki i złote monety. Sklep Goldsaver.pl, będący częścią grupy Goldenmark, umożliwia klientom zakup złota „po kawałku”, co oznacza, że klient nie musi od razu kupować całej sztabki. Sam decyduje zarówno o częstotliwości, jak i wysokości zakupu. Minimalna wartość transakcji to 50 zł.

Wprowadzona oferta sprzedaży złota „po kawałku” to nowość na polskim rynku. W czwartek, 29 czerwca, o godz. 13:30 odbędzie się webinar z udziałem eksperta rynku złota– Michała Teklińskiego. Opowie on, jak mądrze inwestować w złoto i przedstawi ofertę Goldsaver.pl.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Zapraszamy do udziału i zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 29 czerwca, o godz. 13:30. Już teraz można zadawać pytania do eksperta (formularz jest dostępny po rejestracji na wydarzenie).

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed spotkaniem

Materiał partnerski: Goldsaver

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.