Odbiór The Lords of the Fallen od CI Games tydzień po starcie kampanii marketingowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 sie 2022, 14:34

Odbiór The Lords of the Fallen od CI Games tydzień po starcie kampanii marketingowej

Wishista (WL) największego projektu CI Games – The Lords of The Fallen – w zaledwie tydzień od startu kampanii marketingowej notuje 30 proc. wyższe wyniki WL niż Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na dzień przed premierą. Zwiastun nowego projektu zgromadził już ponad 6,7 mln. wyświetleń. Premiera gry na PC i konsole nowej generacji planowana jest w 2023 roku. Za produkcję TLoTF odpowiada należące do CI Games studio Hexworks.

 • W siedem dni od startu kampanii, w tym startu karty gry na platformie Steam wishlista (WL) The Lords of the Fallen jest już 30 proc. wyższa od wyniku WL Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na dzień przed premierą
 • W sondażu IGN-u prawie jedna trzecia użytkowników wskazała The Lords of the Fallen jako najlepsza zapowiedź na Gamescom Opening Night LIVE
 • Zwiastun The Lords of The Fallen ma ponad 6,7 mln. wyświetleń
 • Od rozpoczęcia kampanii marketingowej The Lords of The Fallen powstało na jej temat ponad 300 artykułów w mediach na całym świecie
 • Gracze The Lords of the Fallen mogą grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer
 • Gra zostanie wydana jednocześnie na PC i konsole nowej generacji w półce cenowej premium

- Bardzo się cieszę z najmocniejszego w historii CI Games startu kampanii reklamowej w tym świetnego przyjęcia trailera Lordsów.– mówi Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games. – Sama gra bardzo spodobała się naszym obecnym i potencjalnym partnerom, którzy zobaczyli ją na zamkniętych pokazach.

W zaledwie siedem dni od startu kampanii nowego projektu wishlista The Lords of The Fallen jest 30 proc. wyższa od wyniku Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na dzień przed premierą. Najnowszy tytuł snajperskiej serii, w 2021 roku, wygenerował dla CI Games ponad 60 mln zł przychodu.

W sondażu IGN-u prawie jedna trzecia użytkowników (29,5 proc. z 6255 głosów) wskazała The Lords of the Fallen jako najlepsza zapowiedź na Gamescom Opening Night LIVE spośród sześciu wiodących tytułów. O grze pisały najważniejsze globalne media gamingowe, m.in. IGN, GamesRadar, Famitsu, GameStar, Jeuxvideo, GameSpot, Vandal.

The Lords of the Fallen to gra action RPG osadzona w mrocznym świecie fantasy. Tytuł jest rebootem Lords of the Fallen z 2014 roku. Gra wykorzystuje technologię Unreal Engine 5. Gracze otrzymają zupełnie nową przygodę w rozległym świecie – pięć razy większym niż w poprzedniej odsłonie. Co ważne, użytkownicy będą mogli rozpocząć wciągającą kampanię dla pojedynczego gracza lub wybrać tryb kooperacji.

Trzyminutowy zwiastun z narracją Josepha Quinna (Stranger Things, Gra o Tron) ma już ponad 6,7 mln. wyświetleń. Za produkcję The Lords of the Fallen odpowiada wewnętrzne studio CI Games – Hexworks.

The Lords of The Fallen to jeden z czterech głównych filarów strategii rozwoju CI Games. Do kolejnych należą: realizacja następnej gry z serii Sniper Ghost Warrior, nowa gra – Projekt Survive oraz działalność wydawnicza prowadzona przez United Label.

Premiera The Lords of the Fallen planowana jest w 2023 roku. Gra zostanie wydana jednocześnie na PC i konsole nowej generacji w półce cenowej premium.

Główne cechy gry The Lords of The Fallen

 • Rozległy świat, składający się z wzajemnie połączonych lokacji – pięć razy większy niż w tytule z 2014 r.
 • Bogate doświadczenie gry RPG - olbrzymia liczba postaci niezależnych oraz historii do poznania
 • Taktyczna walka - szybki, płynny i wymagający system starć
 • Niszczycielska magia - zmień przebieg walki dzięki zaklęciom bojowym i wzmocnieniom
 • Płynne przejścia do trybu kooperacyjnego – zwiedzaj odmęty mrocznego świata z towarzyszem lub towarzyszką
 • Zdefiniuj swoją legendę - pełna personalizacja postaci i progresji

The Lords of the Fallen powstaje na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Źródło: Spółka, #CIG

Zobacz także: CI Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości