All In! Games dokonał odpisów aktualizujących wartość niektórych gier w wys.14,3 mln zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
04 lut 2023, 09:13

All In! Games dokonał odpisów aktualizujących wartość niektórych gier w wys.14,3 mln zł

Zarząd All In! Games, po przeanalizowaniu perspektyw sprzedażowych tytułów z portfolio, podjął decyzję o dokonaniu odpisów aktualizujących na dzień 31 grudnia 2022 r. w łącznej wysokości ok. 14,3 mln zł, co wpłynie na wynik netto w 2022 roku - podała spółka w komunikacie.

Odpisy aktualizujące wartości niematerialne dotyczą gier: Paradise Lost, Lumberhill, Chernobylite, Chernobylite DLC 1, Tools Up, Arboria, War Mongrels, Geki Yaba Runner, Coloring Plane. Natomiast odpisy aktualizujące nakłady na wartości niematerialne dotyczą gier:

Alaloth, Space Company Simulator, Moominvalley, Dark Caster, Draw 2, Cut the Rope, Universe for Sale, Chernobylite DLC 2, Backfirewall_.

Spółka podała, że decyzja o dokonaniu odpisów aktualizujących wartości niematerialne gier poprzedzona została szczegółowymi analizami sprzedaży poszczególnych tytułów z portfolio. Decyzja o dokonaniu odpisów aktualizujących nakłady na wartości niematerialne jest wynikiem oceny ryzyka nie uzyskania przychodów z poszczególnych gier lub jest związana z zakończeniem kontynuacji projektu z uwagi na nieopłacalność ekonomiczną.

Według spółki dokonanie odpisów ma charakter niepieniężny i nie wpływa na sytuację płynnościową spółki oraz Grupy All In! Games.

(PAP Biznes), #ALG

gor/ doa/

Zobacz także: All in! Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości