W co inwestować w 2017 roku? - Nowa Analiza Wideo | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 sty 2017, 06:45

W co inwestować w 2017 roku? - Nowa Analiza Wideo

2016 rok okazał się całkiem udany dla polskiej giełdy. Po słabym początku, zakończył się jednak spektakularnym rajdem w górę w grudniu. Ostatni miesiąc starego roku stanowi naszym zdaniem ważną wskazówkę na temat tego, co się może dziać w 2017 roku. Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w 2017 roku.

Jak i w co inwestować w 2017 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z grudnia 2016 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500, #NASDAQ i #DowJones, niemieckiego #DAX, rosyjskiego #RTS oraz indeksy rynku polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki, #WIGenergia. Tradycyjnie, zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Pozdrawiam i życzę dużych zysków,
Paweł Biedrzycki

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.