Debiut na NewConnect i plany rozwoju Plot Twist – czat z Pawłem Czaplą i Bartłomiejem Lesiakowskim
Obrazek użytkownika Czaty
28 wrz 2023, 06:40

Debiut na NewConnect i plany rozwoju Plot Twist – czat z Pawłem Czaplą i Bartłomiejem Lesiakowskim

Plot Twist to producent gier wideo, który zadebiutuje na New Connect 26 września 2023 r. Już 28 września serdecznie zapraszamy na spotkanie z CEO spółki – Pawłem Czaplą oraz Creative Directorem – Bartłomiejem Lesiakowski. Czat inwestorski rozpocznie się o godz. 11:00.

Pierwszą autorską produkcją spółki jest The Last Case of Benedict Fox. Budżet projektu wyniósł ok. 6 mln zł. Tytuł trafił do sprzedaży 27 kwietnia br. na platformach Xbox oraz PC. W kilka dni po premierze zwróciły się wszystkie koszty produkcji tytułu. Gra jeszcze przed premierą została ogłoszona najbardziej wyczekiwanym tytułem na konsole Xbox podczas targów Gamescom w 2022 roku Kolonii.

W pierwszej połowie 2023 roku Plot Twist wypracowało 4,2 mln zł przychodów i 2,7 mln zł zysku netto. Stan gotówki na koncie spółki, na dzień 30 czerwca br., wynosił 8 mln zł. W latach 2021-2022 spółka pozyskała w ramach ofert publicznych prawie 5 mln zł.

O debiucie i planach rozwoju będzie można porozmawiać z CEO Plot Twist, Pawłem Czaplą oraz Creative Directorem, Bartłomiejem Lesiakowski. Spotkanie odbędzie się w środę, 28 września 2023 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 28 września 2023 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.