Zapraszamy na Dzień Inwestora w SDS Optic
Obrazek użytkownika Webinary
14 wrz 2023, 22:39

Zapraszamy na Dzień Inwestora w SDS Optic

Już 15 września 2023 r. odbędzie się Dzień Inwestora w SDS Optic. To idealne wydarzenie dla akcjonariuszy, inwestorów, partnerów oraz wszystkich zainteresowanych spółką i jej działalnością.

SDS Optic to interdyscyplinarny zespół naukowców z wielu obszarów nauki oraz ekspertów biznesowych, który łączy optoelektronikę z biologią molekularną, immunochemią i inżynierią biomedyczną. Spółka rozwijająca autorską platformę technologiczną inPROBE do diagnostyki medycznej w czasie rzeczywistym w chorobach nowotworowych, zakaźnych, wirusowych, bakteryjnych oraz grzybicznych, poinformowała niedawno o uruchomieniu nowego clean roomu o wysokiej klasie czystości i pilotażowej linii produkcyjnej optoelektronicznych części technologii. Clean room znajduje się w Centrum ECOTECH-Complex w Lublinie, gdzie mieści się także siedziba SDS Optic.

We wrześniu spółka organizuje Dzień Inwestora, wydarzenie skierowane do akcjonariuszy, inwestorów i osób zainteresowanych spółką. Wydarzenie odbędzie się 15 września 2023 r. o godzinie 10:00, w siedzibie firmy na ul. Gołębiej 39 w Lublinie. Wydarzenie zostanie poprowadzone w formule hybrydowej, zarówno w sposób stacjonarny na miejscu, jak i on-line (start transmisji online o godzinie 11:00). Udział możliwy jest jedynie po rejestracji, która trwa do 10 września br. Patronem medialnym wydarzenia jest Strefa Inwestorów.

Agenda Dnia Inwestora SDS Optic – 15 września 2023 r.

  • 10:00 Rejestracja
  • 10:30 Networking przy kawie
  • 11:00 Prezentacja inwestorska + start wydarzenia on-line
  • 12:00 Sesja O&A + zakończenie wydarzenia on-line po sesji
  • 13:30 Przerwa obiadowa (ta część i późniejsze tylko dla uczestników stacjonarnych)
  • 14:30 Wycieczka po siedzibie SDS Optic
  • 15:30 Oficjalne podsumowanie wydarzenia
  • 16:55 Zakończenie sesji notowań na GPW

Rejestracja na Dzień Inwestora SDS Optic

Udział w Dniu Inwestora SDS Optic jest bezpłatny. Na wydarzenie w formule stacjonarnej, jak i w formule on-line wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Udział należy zgłosić do 10 września 2023 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na wydarzenie

Zobacz także przed Dniem Inwestora

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.