hiPower Energy - prezentacja innowacyjnych rozwiązań wodorowych, potencjał rynku i plany rozwoju [Webinar z przedstawicielami spółki] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
29 lis 2023, 13:40

hiPower Energy - prezentacja innowacyjnych rozwiązań wodorowych, potencjał rynku i plany rozwoju [Webinar z przedstawicielami spółki]

hiPower Energy (d. Arena.pl) to spółka rozwijająca i komercjalizująca innowacyjne rozwiązania wodorowe. Grupa jako pierwsza w Europie wdraża nowatorską technologię odzysku wodoru z gazów resztkowych, która dotąd była niedostępna na naszym kontynencie. Oferuje też ogniwa paliwowe zasilane metanolem, będące odpowiedzią na wyzwania związane z rozwojem elektromobilności oraz zasilaniem w rozwiązaniach mobilnych i sytuacjach awaryjnych.

hiPower Energy to spółka notowana na rynku NewConnect, której strategicznym celem jest uruchomienie linii produkcyjnej dla ogniw paliwowych w Polsce. Zgodnie z umową inwestycyjną zawartą w sierpniu 2023 r., oraz decyzją akcjonariuszy, pakiet kontrolny w hiPower Europe został przejęty przez spółkę Arena.pl w zamian za większościowy pakiet udziałów firmy wodorowej. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zdecydowało również o zmianie nazwy na hiPower Energy oraz o zmianach w Radzie Nadzorczej.

„Wejście na giełdę otwiera przed nami obiecujące perspektywy rozwoju i szerszego dotarcia do europejskiego rynku oraz lokalnych partnerów. Cieszę się, że po bardzo dobrym przyjęciu naszych ogniw paliwowych oraz technologii recyklingu wodoru przez rynek azjatycki staniemy się częścią zielonej rewolucji również na gruncie europejskim” – mówił dr Jacek Gliniak, współtwórca technologii wodorowych z portfolio hiPower Europe i prezes hiPower Energy.

W środę, 29 listopada o godz. 14:00 zapraszamy na webinar z prezesem spółki, Jackiem Gliniakiem oraz Marcinem Kasprzakiem - partnerem zarządzającym hiPower Energy. Podczas spotkania zostaną przedstawione innowacyjne technologie wodorowe i potencjał rynku, na którym działa spółka, a także plany rozwoju Grupy.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 29 listopada o godz. 14:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.