Wyniki CI Games za III kwartał 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
28 lis 2023, 09:28

Wyniki CI Games za III kwartał 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]

CI Games to notowana na giełdzie spółka z branży gier wideo, która zdobyła światową popularność za sprawą serii Sniper Ghost Warrior oraz dwóch odsłon Lords of the Fallen.

W imieniu CI Games SE, serdecznie zapraszam na webinar z udziałem Marka Tymińskiego, prezesa zarządu spółki oraz Davida Brodericka, wiceprezesa zarządu. Spotkanie online poświęcone zostanie omówieniu wyników finansowych spółki za III kwartał br. oraz podsumowaniu sprzedaży gry Lords of The Fallen. Webinar odbędzie się w środę, 29 listopada, o godz. 10:00.

Lords of The Fallen to reboot tytułu z 2014 roku  i zarazem najważniejszy projekt CI Games. 13 października gra zadebiutowała w wersji na PC oraz konsole obecnej generacji. W weekend premierowy tytuł znajdował się na podium zestawienia globalnych bestsellerów platformy Steam. Łączny budżet na produkcję oraz marketing tytułu wyniósł ponad 200 mln zł, a spółka kwalifikuje go do segmentu AAA. Jeszcze w IV kwartale spółka planuje aktualizację strategii.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 29 listopada 2023 roku o godzinie 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja. Po prezentacji zaplanowano sesję pytań i odpowiedzi.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.