Wyniki finansowe spółki Answear za III kwartał 2023 r. [Webinar z zarządem spółki] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
29 lis 2023, 11:02

Wyniki finansowe spółki Answear za III kwartał 2023 r. [Webinar z zarządem spółki]

Answear.com to polska platforma e-commerce, w której ofercie można znaleźć szeroki wybór ubrań, butów i dodatków ponad 700 światowych marek. Od początku swojej działalności w 2011 roku spółka zdobyła ponad 50 nagród i wyróżnień, zyskała także uznanie tysięcy klientów, którym dostarcza nieustannych modowych inspiracji, współpracując z trendsetterami i ekspertami z branży mody.

25 października Answear rozpoczął ofertę akcji, którą zakończył sukcesem.  Spółka uplasowała wszystkie akcje po cenie maksymalnej wynoszącej 29 zł, co oznacza pozyskanie 29 mln zł. Środki Answear.com przeznaczy na rozwój marki PRM.

W listopadzie Answear ogłosił wejście na rynek włoski. To 12 rynek, na którym działa grupa i pierwszy w Europie Zachodniej. W latach 2023/2024 spółka planuje uruchomienie nowego flagship store, a w roku 2024 ma zostać uruchomiona dedykowana aplikacja mobilna.

W środę, 29 listopada 2023 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Answear.com, Krzysztofem Bajołkiem oraz wiceprezesem zarządu ds. finansowych, Jackiem Dziadusiem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za III kwartał 2023 roku oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 29 listopada 2023 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.